Stomatolog

Stomatolog Gniezno

Stomatolog Gniezno

stomatolog więcej

Pic 2

gabinet dentystyczny

Prawie wszyscy chcą być posiadaczami pięknego, białego uśmiechu. Na szczęście w dzisiejszych czasach nie ma z tym najmniejszego problemu. W gabinecie dentystycznym wystarczy spędzić trochę czasu i uzyskać upragniony efekt. Mimo naszych największych chęci nie wpłyniemy na trwale biały uśmiech.

Niestety nasze zęby mają tendencję do zmiany barwy na skutek różnych czynników jak choćby konsumpcja posiłków lub picie napojów barwionych. Tendencja do przebarwień zależy od podatności danej osoby. Jednakże w obecnych czasach możemy znacznie poprawić kolor naszego uzębienia nie tylko w gabinetach dentystycznych, lecz także w zaciszu naszego domostwa. Za pomocą specjalnych preparatów wybielających poprzez nałożenie żelu na specjalne nakładki. Oczywiście cały zabieg nadzoruje dentysta.

Drugim sposobem jest użycie wybielającej lampy, w którą zaopatrzony jest gabinet dentystyczny. Taki zabieg trwa około godziny. Po tym czasie pacjent może opuścić gabinet dentystyczny z bielszym uśmiechem. Co więcej, otóż podczas wybielania zębów pacjent zostanie poinformowany o sposobach utrzymania białego uśmiechu, jak chociażby poprzez zmianę diety, którą będzie musiał rygorystycznie przestrzegać. No tak, a co z tymi osobami, które nie mogą poszczycić się pięknymi i mocnymi zębami? Dla nich także jest oferta w gabinecie dentystycznym.

Mogą oni skorzystać z oferty dotyczącej implantów. W tym wypadku wystarczy posiadać zdrowe korzenie zębów. Nie przeszkadzają nawet spore ubytki w zębach. Na czym to polega? Na przytwierdzeniu górnej części zęba będącego implantem do korzenia.
Zabieg jest kosztowny, ale efekt olśniewający. Jak widać każdy może mieć biały uśmiech.

 

więcej

Galeria firm stomatologicznych

Arr Left
stomatolog
Ortodonta
Protetyk
Arr Right

pizza,